Dopředu jede, dozadu už je to horší

Autor: | Datum: 15.10.2014 - 07:28 | Zhlédnuto: 1082x

Miloš Lusk

Dopředu jede, dozadu už je to horší

1)      Co očekáváš od první sezony v RHL?

Vzhledem k mojí předchozí zkušenosti s RHL vím, že to nebude nic lehkého. Doufám, že nebudeme jen „do počtu“ a budeme rovnocenným soupeřem.

2)      Jak si se dostal do týmu HC MOTORFANS???

Chodil jsem hrát s jinou partou na Hlubokou, ale tam mají led až někdy v listopadu. Nechtělo se mi tak dlouho čekat a náhodou sem na FB narazil na tréninky Motorfans. Nějaký pan Mácha mi tehdy psal, že klidně můžu přijít… Poprvé jsem přišel na trénink někdy v říjnu loňského roku.

3)      Na jakém místě v tabulce RHL se bude pohybovat tým HC MOTORFANS???

Netroufnu si tipovat, protože spoustu týmů vůbec neznám. Pevně věřím, že se nám podaří uhrát dobré výsledky a hlavně budeme spokojení s našim výkonem ne ledě.

4)      Od kolika let hraješ hokej???

Hokej hraju od dětství, ale pravidelně sem začal hrát asi před 6-7 lety.

5)      Kdo byl tvým vzorem???

Vyloženě hokejový vzor nemám, ale ze sportovců nejvíce uznávám Jaromíra Jágra a Sebastiena Chabala.

6)      Zážitek, na který nikdy nezapomeneš???

Co se týče mých herních zážitků, tak zatím vede moje loňská účast na turnaji fans (20.-21.12.2013), ale největším hokejovým zážitkem byl návrat Motoru do extraligy a pak zápasy s Libercem v PO v sezoně 05-06

7)      Jaký post zastáváš v týmu???

Ideálně na centru…

8)      Nechtěl bys třeba dělat brankáře???

Radši ne (smích)

9)      Co by si změnil v hokejových pravidlech???

Rozhodně bych změnil trestání úmyslných likvidačních faulů. Jako příklad bych uvedl loňské MS a faul Edlera na Erica Staala. Myslím, že v takový případech by byl odpovídající distanc do doby, než bude postižených hráč schopný opět nastupovat k zápasům.

10)  Kdo je tvým největším fanouškem???

Zatím se se mnou nikdo fotit nechtěl, ale třeba se to po letošní sezoně změní (smích)

11)  Oblíbené jídlo a pití???

Jednoznačně dobře připravená roštěná a všechno co prošlo grilem. Nesnáším květák a brokolici. Co se pití týče, tak asi limonády ze SodaStreamu.

12)  Pivo budějcké nebo plzeňské???

Nejsem alkoholový typ, ale kdybych si měl vybrat, tak jednoznačně to z Budějc!

13)  Jaké jsou tvé záliby???

Hned po hokeji je to rybaření, fotografování a hudba.

14)  Přítelkyně nebo manželka???

Single